14.06.2018
Громадська рада при Держводагентстві зібралася перед літніми канікулами
Так, члени громадської ради при Держводагентстві 14 червня зустрілися щоб обговорити низку питань.
Зокрема, про досвід громадських організацій з екологічного інформування громад про проблеми водних ресурсів поінформувала Галина Проців - голова правління громадської організації «Екологічний клуб «Край».
Вона зазначила, що у багатьох громадських організаціях з метою популяризації серед шкільної молоді екологічних знань функціонують літні екологічні дитячі табори, школи, організовуються для дітей екскурсії, екологічні експедиції тощо.
Громадські організації готують інфографіки, теле- та радіопередачі для роз’яснення суспільству впливу на водні ресурси підприємств, які функціонують у районах їх проживання.
Представники Національного екологічного центру України – Віктор Мельничук та Дмитро Іванов висвітлили присутнім інформацію стосовно ситуації з проектом побудови Канівської ГАЕС.
Представник Держводагентства Сергій Васильєв розказав присутнім про проведення еколого-репродукційного попуску на р.Дністер у 2018 році.
Зокрема, зазначив, що починаючи з 1987 року щорічно здійснюються екологічні попуски з Дністровського водосховища, які створюють оптимальні умови нересту  та покращення санітарно-епідемічного стану на водозаборах Одеської області.
Завдяки здійсненню екологічних попусків забезпечуються оптимальні умови нересту риби у Нижньому Дністрі і дністровських плавнях та задовільна якість води у пониззі Дністра (зокрема у районі Біляєвського водозабору м. Одеси).
На завершення свого виступу Сергій Васильєв зазначив, що еколого-репродукційний попуск на р.Дністер у 2018 році пройшов ефективніше, ніж у попередні роки.