02.07.2018
2 липня 2018 року у м. Шаморин (Словацька Республіка) розпочалося ХVІ засідання Українсько-Словацької комісії з питань прикордонних вод
Зазначене засідання відбувається у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах.
Українську делегацію очолює Ірина Овчаренко, Голова Агентства, Уповноважений Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах. Словацьку делегацію очолює Владімір Новак, Уповноважений Уряду Словацької Республіки з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах.
Активно обговорюється питання щодо проходження першого адміністративного етапу оцінки та підготовки до технічної оцінки спільного проекту з попередження природних катастроф на транскордонному басейні      р. Уж, який фінансуватиметься в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020 (HUSKROUA/1702).
Окрім цього, розглядаються звіти технічних експертів, групи з питань якості води та групи з гідрометеорології.
Результатом засідання стане подальший розвиток і поглиблення двостороннього співробітництва в галузі водного господарства між двома країнами, здійснення на узгоджених засадах водогосподарської та водоохоронної діяльності на транскордонних річках.